Kobiecość dla początkujących i zaawansowanych

Dla każdej kobiety, dziewczyny, nastolatki, pani coś innego będzie esencją kobiecości. To naturalne, bo przecież tak wiele rzeczy je różni: wiek, życiowe doświadczenia, wykształcenie, codzienne obowiązki. Każda z kobiet dąży do czegoś innego, a aby dotrzeć do celu, a do tego osiągnąć szczęście i spokój, trzeba skutecznie poznać samą siebie. Bezkonkurencyjną pomocą w drodze do swojego wnętrza okazuje się bestsellerowa książka Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie autorstwa Natalii de Barbaro.

Psychologia i poezja

Książka Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie nie jest literackim debiutem autorki. Natalia de Barbaro, z wykształcenia psycholożka i specjalistka od marketingu politycznego, to wszechstronnie uzdolniona pisarka. Oprócz tego, że prowadzi psychologiczne warsztaty dla kobiet, regularnie pisuje do wielu poważanych gazet i czasopism, takich jak Wysokie Obcasy i Focus. Znana jest m. in. z takich tytułów jak:

  • Dojść do głosu. Radykalny przewodnik po kampanii wyborczej
  • Ciemnia
  • Tkanka

Tom poezji Ciemnia spotkał się z zachwytami krytyków literackich i otrzymał Nagrodę Zeszytów Literackich im. Konstantego A. Jeleńskiego za debiut literacki. Poetyckość i lekkość, a także nieprzeciętną wrażliwość poczują wszyscy ci, którzy zdecydują się sięgnąć po najnowszą książkę Natalii de Barbaro Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie. Niepowtarzalny styl łączy się z fachową treścią, która ma pomóc kobietom zadać sobie kluczowe pytania, prowadzące do odkrycia problemów stojących na przeszkodzie do codziennego i naturalnego szczęścia.

Przyjemna i pożyteczna literatura w pięknym wydaniu


Tzw. literatura coachingowa cieszy się niezwykłą popularnością. W XXI wieku, kiedy w codziennym życiowym pędzie pozostało tak niewiele czasu na refleksję nad swoimi emocjami i potrzebami, ludzie poszukują podpowiedzi w najrozmaitszych źródłach. Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie to jednak coś więcej niż kolejny poradnik. To realna pomoc w zadaniu sobie kluczowych pytań o swoje priorytety i marzenia, a także o potencjalne przyczyny ich blokowania. Jak wskazuje tytuł – lektura najnowszej książki Natalii de Barbaro to prawdziwa droga do siebie, do wnętrza i emocji, które udało się skutecznie skryć nawet przed własnym ja. Oprócz niezwykle wartościowej treści, popartej psychologicznymi badaniami, książka ta dostarcza wielu wrażeń natury estetycznej. Wszystko dzięki ilustracjom w formie interesujących kolaży, wykonanych przez Anetę Klejnowską i starannemu wydaniu, za które odpowiada Wydawnictwo Znak.

To wyjątkowa literatura, która sprawi wiele przyjemności każdej kobiecie, niezależnie od wieku, marzeń i codziennych problemów.